T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İZMİR / BORNOVA - Bornova Anadolu Lisesi

Haberler

Eyl

Bu yıl 5.si düzenlenen liseler arası plaj voleybolu turnuvasında okulumuzu temsil eden öğrencilerimiz Ege ÇETİNER ve Kerem ERCİYEŞ büyük başarı göstererek turnuvada 2.olup okulumuza yılın ilk kupasını getirmişlerdir.öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Ağu

2017 yılında mezun olan ve yüksek öğretim programına yerleşen öğrencilerimizi büyük başarılarından dolayı kutluyor, bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyoruz. Öğrencilerimizin bu büyük başarılarında katkıları olan bütün öğretmenlerimize, velilerimize gönülden teşekkür ediyoruz. Aşağıdaki linkten sonuçlara ulaşabilirsiniz.YOLUNUZ AÇIK OLSUN GENÇLER.

Okul Yönetimi

Ağu

YENİ MÜDÜRÜMÜZ OĞUZHAN ACAR GÖREVİNE BAŞLAMIŞTIR.

Tem

2016-2017 YAZ DÖNEMİ DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARIMIZ BAŞLAMIŞ OLUP TATİL OLDUĞU HALDE GÖREV ALAN FEDAKAR ÖĞRETMENLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.ÖĞRENCİLERİMİZ KURSLARIMIZA YOĞUN İLGİ GÖSTERMEKTEDİR.

Haz

Haz

61.YIL MEZUNLARINI VERDİĞİMİZ 2017 YILI MEZUNİYET TÖRENİ; ÖĞRENCİ, VELİ, 40.YIL MEZUNLARI VE ÖĞRETMENLERİN YOĞUN KATILIMI İLE SON DERECE COŞKULU BİR ŞEKİLDE KUTLANDI.ÖĞRENCİLERİMİZİN VE VELİLERİMİZİN YAŞAMIŞ OLDUĞU MUTLULUK VE HEYECANDA KATKISI GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ.ÖĞRENCİLERİMİZE BUNDAN SONRAKİ HAYATLARINDA BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ.YOLLARI VE BAHTLARI AÇIK OLSUN.

Haz

Haz

May

Haz

May

May

May

May

May